İzlenmesi Gereken 4 Film | Enis ÜLGER
21839
post-template-default,single,single-post,postid-21839,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

İzlenmesi Gereken 4 Film

1.BACK TO THE FUTURE I – II – III

Listemizin başında back to the future bulunmaktadır. Benden bile büyük olan bu filmin konusu Dr. Brown biraz kafayı üşütmüş bir bilim adamıdır ve dmc marka arabayı bir zaman makinesine dönüştürmesiyle olaylar gelişir. Dr. Brown ve yancısı Marty geri dönülemeyecek bir maceraya girmiş bulunmaktadır ve tabi Dr. Brown’un Köpeği Einstein’ı unutmayalım. Eğer izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gereken bir seridir.

2.İnception

2010 yılında çekilmiş bu filmin başrolünde Leonardo DiCaprio oynamaktadır. İnception Oscar almış bir filmdir. İnception’ın konusu ise Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır ve insanlar rüyadayken insanların zihnine girip önemli bilgilerini çalar. Dom uluslararası bir hırsız olmuş ve artık ülkesine giremez olmuştur her şeyi halletmek için önüne son bir iş sunulur başarırsa ülkesine ve kızına kavuşabilecektir. Dikkatli izlemenizi öneririm

3.9 (2009)

2009 yılında çekilmiş bir animasyon filmidir. Konusu ise 9 doğduğu zaman kendini kıyamet sonrası bir dünyada bulur. Tüm insanlar yok olmuştur. İnsanları yok eden, makinelerden kaçarken hayatta kalmış diğerlerini şans eseri keşfeder. Saklanmak boşunadır. Hayatta kalmak istiyorlarsa karşı atağa geçmeli ve makinelerin kendilerinden ne istediğini anlamalıdırlar. Medeniyetin devamı sadece onların elindedir.

4.Yeşil Yol

1999 yılında çekilmiş efsane bir filmdir. Konusu Coffey iki kızı öldürmekten dolayı suçlanır ve idam cezasına çarptırılır ama Coffey’in özel gücü iyileştirmektir. Elektirikli sandalyede ölene kadar elektrik verilecektir. İzlenmediyseniz hemen açıp şimdi izlemenizi öneririm.

Yorum bulunamadı.

Post a Comment